oficiální fórum věnované skalárám pod záštitou Českého cichlid klubu
Přejít na obsah
Příspěvek od kocan1 » 2.2.2010 22:01:17
Příspěvek od mlynář » 2.2.2010 22:47:15
Příspěvek od RAP » 3.2.2010 10:28:25
Příspěvek od kocan1 » 3.2.2010 15:16:04
Příspěvek od mlynář » 3.2.2010 19:36:08
RAP píše:Hmm, budu si muset od kolegy v práci nechat přeložit " Žaglowców"
Příspěvek od RAP » 3.2.2010 21:40:23
mlynář píše:Hádej.... o co pak asi jde?
Zpět na „2010“