Včera proběhl kongres ve Žďáře nad Sázavou, který pořádal Žďárský spolek Tetra. Bylo to příjemně strávené odpoledne.
Přednáška byla opravdu zajímavá, posluchač se v ní, mimo jiné dozvěděl, že v jezeře Tanganika existuje více druhů péřovců.
Poté následovala oblíbená tombola, kde ceny byli pěkné a některé i hodnotné.
Večer, jako již tradičně bylo společné posezení. Zde si mohli akvaristé v klidu popovídat. Dozvědět se nějaké novinky či pochytit vychytávky nebo rady.
Pro ty co se nezúčastnili, je tu pár snímků.
Komu to nevyšlo letos, může přijet příští rok. A komu se nechce čekat tak dlouho, může zajít v listopadu na kongres Českého cichlid klubu.
Žďárský akva kongres
Žďárský akva kongres
- Přílohy
-
IMG_20260419_153833.jpg- (155.98 KiB) Zatím ještě nestaženo
-
IMG_20260419_153833 (2).jpg- (110.47 KiB) Zatím ještě nestaženo
-
IMG_20260419_153832 (4).jpg- (96.89 KiB) Zatím ještě nestaženo
-
IMG_20260419_153832 (2).jpg- (119.17 KiB) Zatím ještě nestaženo
-
IMG_20260419_153833 (3).jpg- (119.75 KiB) Zatím ještě nestaženo
-
IMG_20260419_153833 (1).jpg- (138.59 KiB) Zatím ještě nestaženo
-
IMG_20260419_153832 (3).jpg- (85.13 KiB) Zatím ještě nestaženo
-
IMG_20260419_153832 (6).jpg- (54.87 KiB) Zatím ještě nestaženo
-
IMG_20260419_153832 (7).jpg- (138.82 KiB) Zatím ještě nestaženo
-
IMG_20260419_153832 (1).jpg- (134.96 KiB) Zatím ještě nestaženo
-
IMG_20260419_153832 (5).jpg- (154.16 KiB) Zatím ještě nestaženo