Žďárský akva kongres

Odpovědět
Uživatelský avatar
filipo
Administrátor
Příspěvky: 45
Registrován: 17.1.2009 18:09:29
Bydliště: Jihlava

Žďárský akva kongres

Příspěvek od filipo »

Včera proběhl kongres ve Žďáře nad Sázavou, který pořádal Žďárský spolek Tetra. Bylo to příjemně strávené odpoledne.

Přednáška byla opravdu zajímavá, posluchač se v ní, mimo jiné dozvěděl, že v jezeře Tanganika existuje více druhů péřovců.

Poté následovala oblíbená tombola, kde ceny byli pěkné a některé i hodnotné.

Večer, jako již tradičně bylo společné posezení. Zde si mohli akvaristé v klidu popovídat. Dozvědět se nějaké novinky či pochytit vychytávky nebo rady.

Pro ty co se nezúčastnili, je tu pár snímků.

Komu to nevyšlo letos, může přijet příští rok. A komu se nechce čekat tak dlouho, může zajít v listopadu na kongres Českého cichlid klubu.
Přílohy
IMG_20260419_153833.jpg
(155.98 KiB) Zatím ještě nestaženo
IMG_20260419_153833 (2).jpg
(110.47 KiB) Zatím ještě nestaženo
IMG_20260419_153832 (4).jpg
(96.89 KiB) Zatím ještě nestaženo
IMG_20260419_153832 (2).jpg
(119.17 KiB) Zatím ještě nestaženo
IMG_20260419_153833 (3).jpg
(119.75 KiB) Zatím ještě nestaženo
IMG_20260419_153833 (1).jpg
(138.59 KiB) Zatím ještě nestaženo
IMG_20260419_153832 (3).jpg
(85.13 KiB) Zatím ještě nestaženo
IMG_20260419_153832 (6).jpg
(54.87 KiB) Zatím ještě nestaženo
IMG_20260419_153832 (7).jpg
(138.82 KiB) Zatím ještě nestaženo
IMG_20260419_153832 (1).jpg
(134.96 KiB) Zatím ještě nestaženo
IMG_20260419_153832 (5).jpg
(154.16 KiB) Zatím ještě nestaženo
Odpovědět

Zpět na „Reportáže z akvaristických akcí“